Logo bez sloganu
Sort Option
  • Cena
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Featured
  • Łazienki
Grid
List

WYNAJĘTE.Mieszkanie 2 pokojowe na WYNAJEM

Lublin, LSM, lubelski, Lubelskie

2Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
39
Szukasz komfortowego lokum blisko uczelni, supermarketów i szkół? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 39m², składające się z dwóch ustawnych pokoi, zlokalizowane na popularnym osiedlu Lubina LSM ul. Leonarda 9.
1 700 zł

Wynajmę mieszkanie 4 pokojowe na Sławinku

Lublin, Sławinek, lubelski, Lubelskie

4Room(s)
1Bathroom(s)
14Picture(s)
84
Mieszkanie na Wynajem w Sercu Lublina - Blisko Uczelni KUL, Uniwersytetu Rolniczego i UMCS Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o doskonałej lokalizacji w Lublinie. To idealna oferta dla studentów czy pracowników uczelni, gdyż znajduje się w bliskiej odległości od renomowanych instytucji edukacyjnych jak KUL, Uniwersytet Rolniczy oraz UMCS.
2 200 zł

Kawalerka na WYNAJEM w Centrum Lublina

Lublin, CENTRUM, lubelski, Lubelskie

1Room(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
19
Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przytulne 2 kawalerki zlokalizowana w sercu Lublina jest obecnie dostępna do wynajęcia ul. Wyszyńskiego Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta, w pobliżu głównych atrakcji, restauracji, sklepów oraz miejsc komunikacji publicznej.
1 200 zł

WYNAJĘTE Apartament w CENTRUM Lublina do wynajęcia

Lublin, Śródmeście, lubelski, Lubelskie

4Room(s)
2Bathroom(s)
14Picture(s)
100
Prezentuje Państwu DO WYNAJĘCIA ekskluzywny klimatyzowany 100-metrowy apartament w nowym budownictwie w ścisłym centrum Lublina – 200 m do Placu Litewskiego i Krakowskiego Przedmieścia. Budynek ogrodzony, monitorowany z portiernią. Położony jest na 4 piętrze z 5 z przestrzennym widokiem na panoramę miasta.
4 000 zł

WYNAJĘTE -Mieszkanie 3 pokojowe ul.SYMPATYCZNA na wynajem

Lublin, CZUBY, lubelski, Lubelskie

3Room(s)
1Bathroom(s)
15Picture(s)
62
Ofertę stanowi mieszkanie 62-metrowe NA WYNAJEM znajdujące się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. W skład mieszkania wchodzą 3 niezależne pokoje: -pokój jednoosobowy ok.12 m2, -pokój jednoosobowy ok 12 m2, -pokój dwuosobowy ok.
2 000 zł
    5 Results returned.Per Page