Logo bez sloganu

Nasz zespół

Strona główna / nasz zespół

Dominik

Właściciel Biura

Dominik

Właściciel biura

Posiadam doświadczenie w sprzedaży mieszkań i działek budowlanych. Wysoką skuteczność uzyskałem rozwijając umiejętności z zakresu psychologii sprzedaży, zwłaszcza aktywnego słuchania i analizowania sytuacji klientów. To dzięki temu potrafię dobrać sposób działania do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Obecnie wspieram kolejnych specjalistów w odniesieniu sukcesu na rynku nieruchomości. Uczę skutecznej sprzedaży, opartej przede wszystkim na pomaganiu klientom. Rozwijam umiejętności niezbędne w branży handlowej, jak motywacja, wyznaczenie celów, systematyczność i pozytywne programowania. Cenię sobie wolność i niezależność w działaniu. Jednocześnie kieruję się określonymi i jasnymi zasadami. Konsekwentnie dążę do swoich celów. Przyświeca mi motto: “lepiej przeżyć jeden dzień jak lew, niż całe życie jak zając.

monika

Dyrektor oddziału

MONIKA

Dyrektor oddziału

Ja wraz z moim zespołem Agentów tworzymy oddział w Lublinie. Na codzień wykonuję pracę, która zawsze była moim marzeniem, mianowicie zajmuję się kompleksowym pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości. Pomogę też znaleźć doradcę finansowego, który wybierze idealnie dopasowane rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Z rynkiem nieruchomości związana jestem od kilku lat, dlatego klienci mogą oczekiwać ode mnie pełnego zaangażowania, opartego na doświadczeniu, bezpieczeństwa, skuteczności oraz indywidualnego podejścia. Cechuje mnie pozytywne nastawienie do życia, komunikatywność oraz pracowitość. Mój obszar na którym pracuję to województwo lubelskie oraz mazowieckie w szczególności Lublin, Puławy, Warszawa, Piaseczno i okolice.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dołącz do naszego zespołu

Kariera

HouseDom zawsze otacza się utalentowanymi profesjonalistami, którzy wspólnie dążą do celu. Dołącz do nas i osiągnij sukces zawodowy!