Logo bez sloganu

O NAS

Strona główna / o nas

Lublin

Twój zaufany
Agent nieruchomości

Nasze biuro nieruchomości to renomowana agencja, która od lat pracuje na swoją markę i niezmiennie może poszczycić się zaufaniem okazywanym przez Klientów.

HouseDom to już znane i cenione biuro obrotu nieruchomości w Lublinie. Z naszej oferty do tej pory skorzystało wiele osób poszukujących kompleksowej obsługi związanej ze sprzedażą lub nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem.

Współpracujemy z rzetelnymi specjalistami, którzy kierują się wysoką kulturą i etyką pracy. Każdy Klient może u nas liczyć na indywidualne traktowanie. Pracujemy w oparciu o zasadę, która brzmi: Nie składamy obietnic. My działamy!

group people working out business plan office
group business people working office

Twoją sprawą może zająć się agent lub agentka nieruchomości – w naszym biurze będziesz po prostu współpracować z najlepiej przygotowaną do tego osobą!

Z dumą możemy w tym miejscu pochwalić się, iż wciąż otrzymujemy sygnały od naszych zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i rekomendują świadczone przez nas usługi w gronie swoich znajomych, rodziny i przyjaciół.

Wszystko dzięki temu, że przez długie lata obecności na rynku nieruchomości udało nam się zbudować niezawodny system, który gwarantuje obsługę zawsze na najwyższym możliwym poziomie.

NIERUCHOMOŚCI to dla nas nie tylko zawód, ale i pasja!

Jak pracują nasi
Agenci nieruchomości?

Pracujący w naszym zespole agenci nieruchomości wychodzą z założenia, że w ich zawodzie bezwzględnie liczy się uczciwość połączona z doświadczeniem, odpowiednimi umiejętnościami i kwalifikacjami branżowymi, które pozwolą na rzetelne, solidne i oczywiście profesjonalne wykonywanie powierzonych im obowiązków.

Nasze agentki i agenci nieruchomości to osoby kompetentne, życzliwe, godne zaufania i całkowicie skupione na swoich działaniach. Pracownicy zatrudnieni w prowadzonym przez nas biurze w sposób bieżący podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, jak i dbają o utrzymanie swojej wiedzy na najwyższym poziomie poprzez studiowanie literatury fachowej i przepisów prawnych.

Współpracujemy od lat z ekspertami finansowymi, udzielamy kredytów naszym klientom.

Group 15
Poznajmy się

Nasz zespół

Dominik

Dominik

Właściciel biura

Posiadam doświadczenie w sprzedaży mieszkań i działek budowlanych. Wysoką skuteczność uzyskałem rozwijając umiejętności z zakresu psychologii sprzedaży, zwłaszcza aktywnego słuchania i analizowania sytuacji klientów.

monika

MONIKA

Dyrektor oddziału

Ja wraz z moim zespołem Agentów tworzymy oddział w Lublinie. Na codzień wykonuję pracę, która zawsze była moim marzeniem, mianowicie zajmuję się kompleksowym pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości.

Dołącz do naszego zespołu

Kariera

HouseDom zawsze otacza się utalentowanymi profesjonalistami, którzy wspólnie dążą do celu. Dołącz do nas i osiągnij sukces zawodowy!